Черкащина: 38-річний директор приватного підприємства недоплатив податків на 2,5 мільйона гривень

Черкащина: 38-річний директор приватного підприємства недоплатив податків  на 2,5 мільйона гривеньСпівробітники головного відділу податкової міліції ДПІ у Черкасах виявили факт ухилення від сплати податків 38-річним директором приватного підприємства Черкащини, що спеціалізується на торгівлі твердими, рідкими та газоподібними видами палива.

Під час перевірки податківцями було встановлено, що підприємець, діючи умисно та цілеспрямовано, з метою ухилення від сплати податків протягом 2011 року відображав у податковому та бухгалтерському обліках безтоварні фінансово-господарські операції з кількома підприємствами, які мають ознаки фіктивності.

Таким чином, «кмітливий підприємець» за вказаний період часу, ухилився від сплати податків у великих розмірах, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету держави коштів у сумі понад 2 мільйона 500 тисяч гривень.
Прокуратурою Черкаської області відносно директора приватного підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).
Наразі ведеться слідство, повідомила державна податкова служба у Черкаській області.
19.09.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter