Золотоніський суд засудив неповнолітнього до 4-х років позбавлення волі за побиття та крадіжку

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього жителя Золотоніського району за вчинення розбійного нападу.

В ході судового розгляду встановлено, що неповнолітній в січні 2017 року, перебуваючи в одному із сіл Золотоніського району, завдав два удари правою рукою в обличчя потерпілому, внаслідок яких він впав на землю, та 4 удари ногами в область обличчя останньому, в результаті чого потерпілий отримав тілесні ушкодження у виді травми голови зі струсом головного мозку, набряком м'яких тканин, синцями, саднами голови, та відкрито заволодів мобільним телефон.

По факту неповнолітній вчинив напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій) та йому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Неповнолітній в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 2 роки.
21.08.2017 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter