За "кришування" наркоторгівлі повідомлено про підозру ще одному черкаському поліцейському

18 серпня слідчим відділом прокуратури Черкаської області ще одному працівнику поліції - оперативно уповноваженому сектору кримінальної поліції одного з територіальних відділень поліції області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що правоохоронець за попередньою змовою із заступником начальника відділення поліції систематично, упродовж минулого та поточного років вимагали та отримали неправомірну вигоду від мешканців Жашківського району на загальну суму понад 60 тис. грн. за здійснення ними безперешкодної діяльності, пов'язаної з незаконним виготовленням й розповсюдженням на території області наркотичних засобів і психотропних речовин та непритягнення їх до кримінальної відповідальності.

Крім того, зазначеним працівником поліції у поточному році від вказаних громадян отримано неправомірну вигоду у сумі 13 тис. грн. за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за фактом виявлення незаконного посіву останніми рослин коноплі за місцем проживання з метою їх подальшого збуту на території області.

Нагадаємо, у четвер, 17.08.2017, слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру заступнику начальника одного з територіальних відділень поліції Черкаської області за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
19.08.2017 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter