Черкаський прес-клуб: Суд вирішив повернути екс-керівникові черкаського Держгеокадастру Азеру Мірзоєву вилучені при обшуку 7 525 євро та 45 000 доларів

Черкаський прес-клуб: Суд вирішив повернути екс-керівникові черкаського Держгеокадастру Азеру Мірзоєву вилучені при обшуку 7 525 євро та 45 000 доларів За інформацією Черкаського прес-клубу, днями Придніпровський районний суд м. Черкаси скасував арешт, накладений ухвалою слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси від 21 червня цього року, в межах розслідування кримінального провадження щодо екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області Азера Мірзоєва. Суд ухвалив повернути 7 525 євро та 45 000 доларів, вилучені в ході обшуку 20 червня.

Після обшуку 31 липня, розглянувши клопотання заступника начальника відділу СУ ГУНП в Черкаській області Харченко О.В., за ознакою злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно Мірзоєва А.А., слідчий суддя Придніпровського районного суду ухвалив покласти на екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області обов’язок не відвідувати приміщення Держгеокадастру України, Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та його структурних підрозділів а також домашній арешт з 22.00 до 06.00.

- Незважаючи на рішення Придніпровського районного суду, правоохоронні органи не поспішають повертати гроші, вилучені у ході обшуку, з незрозумілих причин відправивши їх на експертизу. За цікавим збігом обставин, саме у цей час заступник начальника слідчого відділу СУ ГУНП в Черкаській області О.В. Харченко, за сумісництвом - головний слідчий по справі, взяла відпустку, - коментує Азер Міроєв. - 17 серпня за позовом моєї дружини відбулося засідання суду - з приводу навмисної бездіяльності слідчих щодо повернення грошових коштів, вилучених під час обшуку у домоволодінні.

Суд зобов'язав посадових осіб провоохоронних органів повернути гроші законній власниці.

Також, я подав апеляційну скаргу на ухвалу суду від 31 липня з приводу запобіжного заходу, бо вважаю її необґрунтованою, та такою, що порушує мої права. Апеляційний розгляд був призначений на 18 серпня, але в зв’язку зі звільненням судді, який мав розглядати цю справу, судовий процес може бути перенесений на невизначений термін.
18.08.2017 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter