Під час обшуку у черкащанина вилучено понад 300 літрів екстракційного опію та 1 кг. макової соломки

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом незаконного виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах.

9 серпня працівниками Черкаської місцевої прокуратури спільно з працівниками Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області проведено санкціонований обшук у домоволодінні жителя міста Черкаси, під час якого виявлено та вилучено близько 300 літрів опію екстракційного, понад 1 кілограм макової соломи, опій ацетильований у великих розмірах та обладнання, пристосоване для виготовлення й вживання наркотичних засобів.

Правоохоронцями затримано власника домоволодіння на гарячому під час виготовлення наркотичних засобів для наркозалежних жителів міста, які перебували в його домоволодінні.

На підставі зібраних у провадженні доказів зазначеній вище особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
11.08.2017 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter