Золотоніський суд дав умовний термін неповнолітньому хлопцю, який вкрав гроші у методкабінеті Будинку культури

Золотоніським міскрайонним судом до позбавлення волі засуджено неповнолітнього жителя одного із сіл Золотоніського району.

В ході судового розгляду встановлено, що неповнолітній злодій в листопаді 2016 року, перебуваючи в приміщені Будинку дитячої та юнацької творчості, в одномі із сіл Золотоніського району з методичного кабінету, розташованого на другому поверсі, здійснив крадіжку шкіряного гаманця та грошових коштів, що знаходились в середині гаманця, а також скетч-карти поповнення рахунку оператора «Лайфселл».

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 185 КК України, тобто таємне викрадення чужого майна (крадіжка).
Разом з тим, неповнолітній в судовому засіданні щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілій, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначивши покарання у виді 1 року позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 рік.
06.07.2017 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter