Щоб передати марихуану в Черкаську колонію, дружина засудженого сховала 58 грамів наркоти в спідній білизні

Щоб передати марихуану в Черкаську колонію, дружина засудженого сховала 58 грамів наркоти в спідній білизні Як повідомили в прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України, за сім місяців 2012 року у Черкаській області зафіксовано 26 спроб передачі засудженим наркотичних речовин. І в більшості цих випадків фігурують саме родичі засуджених – дружини та матері. Загалом працівниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки за вказаний період вдалось запобігти передачі 452 грамів
Крім наркотиків, у посилках та передачах також часто виявляють спиртні напої, дріжджі, мобільні телефони та sim-картки мобільних операторів, гральні карти. Навіть попри постійні попередження громадян про можливу адміністративну та кримінальну відповідальність за такі дії, спроби не припиняються. При цьому винахідливість та майстерність маскування просто вражають.
Так, нещодавно співробітникам Старобабанівської колонії №92 управління ДПтС України в Черкаській області вдалось запобігти передачі наркотичної речовини до засудженого. Під час реалізації оперативної інформації у шматку нарізного хліба було виявлено паперовий згорток, котрий намагались приховати від обшуку. Вміст знахідки складала порошкоподібна речовина рожевого кольору.
Порошок, що містився у згортку, виявився психотропною речовиною амфетаміном вагою 0,015 грама.
Ще раніше у дружини одного з засуджених Черкаської виправної колонії, котра прибула на довгострокове побачення, під час обшуку було вилучено майже 58 грамів марихуани. Наркотики жінка намагалась приховати у спідній білизні.
11.09.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter