Смілянський суд засудив двох приятелів, які торгували "наркотою"

Смілянський суд засудив двох приятелів, які торгували "наркотою"Шість з половиною років позбавлення волі з конфіскацією майна організатору та п’ять років позбавлення волі з іспитовим строком на два роки його спільнику - таке покарання визначив Смілянський міжрайонний суд двом товаришам, які вирішили підзаробити на продажу наркотиків.

Інформація про те, що двоє молодиків розповсюджують наркотичні засоби, надійшла до працівників карного розшуку Смілянського міськвідділу міліції. За короткий проміжок часу особи, які займаються незаконним обігом наркотиків, були встановлені. Ними виявилися 29-річний та 33-річний жителі міста Сміла, які вже неодноразово порушували закон. Їх протиправні дії оперативники відстежували декілька днів. Коли місця збуту наркотиків були встановлені, працівники міліції прийняли рішення про затримання наркоторговців.

Під час проведення оперативної закупівлі правоохоронці задокументували факт збуту ацетильованого опію, який зловмисники продавали місцевій молоді. Торговців наркотиками відразу затримали і доставили до міськвідділу міліції.

Спочатку зловмисники надавали різні покази, намагаючись ввести слідство в оману. Але під тиском незаперечних доказів, вилучених наркотиків і грошей, які були зібрані під час кваліфікованого документування, молодики зрозуміли, що своїми вигадками можуть лише нашкодити собі та почали розповідати правду. 29-річний молодик свою вину визнав та розповів все про свою злочинну діяльність – як придбав наркотичну рідину під назвою «ширка» у чоловіка в місті Корсунь-Шевченківський, а потім зі своїм товаришем почав перепродувати зілля наркозалежним особам, заробляючи на цьому гроші. Та довго збагачуватись на здоров’ї людей «бізнесменам» не вдалося, вони були затримані працівниками міліції і в подальшому отримали суворе покарання.
07.09.2012 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter