У Черкасах дві "працівниці соціальної служби" під приводом обміну грошей видурили в пенсіонерки 9 тис. грн.

У Черкасах дві "працівниці соціальної служби" під приводом обміну грошей видурили в пенсіонерки 9 тис. грн. За інформацією СЗГ УМВС області, в Соснівський райвідділ міліції звернулася 85-річна місцева жителька, яка повідомила, що невідомі особи шахрайським шляхом заволоділи її грошима в сумі 9000 гривень. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. За вказаною адресою правоохоронців зустріла розгублена літня жінка. Зі слів старенької працівники міліції зрозуміли, що вона проживає сама, родичі час від часу навідуються до неї, привозять необхідні речі. З дня на день в гості мав приїхати син, тож коли почула дзвінок у двері, то миттю пішла відчиняти. Однак замість сина, на порозі стояли дві приємні на вигляд молоді жінки. Незнайомки відразу представилися працівницями соціальної служби. Вони пояснили старенькій, що в державі скоро проходитиме грошова реформа і невдовзі теперішні гроші втратять свою цінність, а на їх зміну випускатимуться нові купюри. Якщо вона не встигне здійснити обмін, то втратить всі свої заощадження. Довірлива пенсіонерка зацікавилась цією інформацією, адже вона тривалий час відкладала гроші «на чорний день» і не хотіла за одну мить все втратити. Не зволікаючи вона запросила гостей до квартири, навіть не запитавши в них посвідчення чи документ особистості. Псевдопрацівниці соціальної служби почали пояснювати, що роблять обхід літніх людей, адже розуміють, що останнім через свій вік та стан здоров'я важко дістатися до будівлі соціального забезпечення, тому вони самі взялися за таку благородну та відповідальну справу – допомогти пенсіонерам. Старенька ніяк не могла натішитися тим, що про неї не забули. Коли мова зайшла про гроші, бабуся не задумуючись віддала шахрайкам всі свої заощадження – 9 000 гривень. Останні, в свою чергу, дали жінці заклеєний пакунок, в якому буцімто знаходилися нові гроші. Після чого гості швидко залишили квартиру ошуканої пенсіонерки.
Через деякий час до бабусі приїхав син і вона вирішила показати йому нові купюри. Коли ж розпакували конверт, то замість грошей там були папірці. Чоловік відразу зрозумів, що в будинку побували злодійки. Після чого миттю зателефонували до працівників міліції.
Потерпіла описала співробітникам міліції прикмети зловмисниць: на вигляд їм до 30 років, середньої статури. Наразі правоохоронці проводять слідчо-оперативні заходи щодо розшуку та затриманню шахрайок.
05.09.2012 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter