Встановлено факт ухилення від сплати податків однією з банківських установ міста Черкаси

Встановлено факт ухилення від сплати податків однією з банківських установ міста ЧеркасиПрацівниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкасах встановлено факт ухилення від сплати податків однією з банківських установ міста Черкаси.

В ході проведення оперативно – розшукових заходів встановлено, що службові особи черкаської філії банківської установи списали позичальникам-фізичним особам безнадійну заборгованість за виданими кредитами, за якою ще не минув строк позовної давності. При цьому в податковій звітності вказані операції відображені не були. Зазначеними діями службові особи банку умисно ухилилися від нарахування та сплати податку з доходів фізичних осіб на загальну суму 3,2 млн. грн.

За результатами зібраних матеріалів, по факту умисного ухилення від сплати податків порушено кримінальну справу стосовно службових осіб за ознаками злочину, передбаченого частиною третьою статті 212 Кримінального Кодексу України. Наразі триває розслідування, повідомили в черкаській державній податковій інспекції.
23.08.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter