Двоє молодиків, які скоїли ряд крадіжок, отримали кримінальне покарання

Двоє молодиків, які скоїли ряд крадіжок, отримали кримінальне покаранняНа Черкащині двоє молодиків, які причетні до ряду крадіжок в місті Сміла, опинилися на лаві підсудних. Майже кожного дня протягом декількох тижнів зловмисники вчиняли крадіжки з гаражів в одному з місцевих кооперативів міста. Злочинці діяли впевнено та зухвало, не боячись ніякого покарання. Працювали швидко, брали лише те, що можна було легко винести та швидко продати, щоб якнайшвидше отримати гроші.

Правоохоронцями проводилася робота по розкриттю даного злочину, до якої був задіяний весь особовий склад Смілянського міськвідділу. Під час однієї з нічних операцій зловмисники були затримані та доставлені до міськвідділу.

На слідстві затримані розповіли, як все відбувалося. Напередодні нового року, відчуваючи брак коштів, молодики вирішили підзаробити та вибрали найлегший та звичний метод – крадіжку. Вирішили обікрасти декілька гаражів в одному з місцевих кооперативів, так як вони знаходяться в темному провулку і ніким не охороняються. Перша спроба пройшла вдало. Отримавши кошти, хлопці почали витрачати їх на розваги. Але гроші швидко скінчилися. Молодики скоїли ще одну крадіжку. Впевненість у своїй безкарності, та легкі гроші запаморочили чоловікам голову і ті почали ходити на крадіжки, як на роботу.
Відносно затриманих порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України.

Нещодавно по даній справі відбувся суд, який і виніс свій вердикт, присудивши 21-річному «організатору» чотири роки позбавлення волі, а його 22-річний товариш, з врахуванням всіх пом’якшуючих обставин, отримав три роки обмеження волі з іспитовим строком на два роки.
21.08.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter