З початку року за порушення антикорупційного законодавства на Черкащині звільнено 4 податківців

З початку року за порушення антикорупційного законодавства на Черкащині звільнено 4 податківцівЩе 45 працівникам податкової служби області винесено офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій, повідомив заступник начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Черкаській області ДПС України Володимир Капура.

До органів прокуратури області у січні-липні 2012 року відділом направлено 8 матеріалів перевірок з ознаками вчинення посадових злочинів працівниками податкових органів для прийняття рішення в порядку, визначеному кримінально – процесуальним кодексом України.

“За даними матеріалами органами прокуратури порушено 1 кримінальну справу за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість)”, - наголосив Володимир Капура.

ДПС у Черкаській області радить громадянам у випадку проявів протиправних та корупційних дій з боку працівників податкової служби регіону телефонувати за номером “Пульсу податкової” (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово: у робочій час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.
21.08.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter