Черкаси : затримано чиновника, який вимагав 70 тисяч за обіцянку не притягувати до відповідальності

Черкаси : затримано чиновника, який  вимагав 70 тисяч за обіцянку не притягувати до відповідальностіДо оперативників Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області надійшла інформація про те, що виконуючий обов’язки керівника інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області вимагає від громадян грошові кошти в якості хабара.

Працівники міліції встановили що 31-річний службовець, діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою одержання хабара, з використанням свого службового становища, протягом поточного місяця вимагав від представника одного з приватних підприємств міста Черкаси, грошові кошти в сумі 70 000 гривень за непритягнення службових осіб підприємства до відповідальності за порушення ними вимог чинного законодавства та ненакладення за дане порушення будь-яких штрафних фінансових санкцій. Також чиновник обіцяв не проводити планові та позапланові перевірки діяльності даного підприємства протягом року. Дані грошові кошти громадянин повинен був перерахувати на вказаний службовцем рахунок, який був відкритий у одній з банківських установ міста на інше ім’я. Протиправні дії службовця були задокументовані правоохоронцями. Коли грошові кошти були переведені на вказаний службовцем рахунок, його було затримано оперативниками УДСБЕЗ УМВС.

Наразі відносно затриманого слідчим відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції прокуратури Черкаської області порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 368 (Одержання хабара) Кримінального кодексу України. Хабарнику "світить" ув`язнення на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Нині за цією кримінальною справою триває досудове слідство, встановлюються інші епізоди протиправної діяльності службовця та коло осіб причетних до скоєння даного злочину, повідомили в управлінні МВС України в Черкаській області.
20.08.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter