Черкаські правоохоронці затримали «злочинний квартет», який спеціалізувався на пограбуванні жінок

Черкаські правоохоронці затримали «злочинний квартет», який спеціалізувався на пограбуванні жінок До працівників міліції почали надходити заяви від громадян про те, що невідомі особи зривають з жінок ювелірні прикраси. Потерпілі розповідали правоохоронцям про нападників, які зривали з них золоті ланцюжки і тікали в невідомому напрямку. Зухвалі грабіжники діяли серед білого дня на території усього міста. Оперативники затримали групу з трьох осіб, причетних до скоєння грабежів, але «ривки» золотих ланцюжків у жінок продовжувались і надалі. Стало зрозуміло - на території міста діє ще одна злочинна група, яка скоює злочини за тією ж самою схемою. Перевіривши наявну інформацію, працівники міліції отримали детальний опис двох неповнолітніх, причетних до скоєння злочинів.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Черкаській області полковник міліції Леонід Бойко, під час відпрацювання одного з районів міста до правоохоронців звернулася молода жінка та повідомила що її було щойно пограбовано. Відпрацьовуючи територію скоєння злочину, в поле зору оперативників потрапив молодий чоловік, який повністю підпадав під опис грабіжника. Молодика було затримано та доставлено до райвідділу міліції. Під час особистого огляду у затриманого було вилучено беззаперечний доказ його вини – золотий ланцюжок, який він щойно викрав. Потерпіла також впізнала в затриманому свого кривдника. Під тиском незаперечних доказів молодику не залишалось нічого іншого ніж у всьому зізнатися.

В розмові з правоохоронцями затриманий розповів, що до незаконної діяльності його та двох його друзів підштовхнув старший товариш, який вже мав в минулому проблеми з законом та був раніше судимий. Саме він познайомив всіх членів групи між собою та запропонував їм непогано підзаробити. Чоловік сам обирав місця вчинення злочину, привозив туди хлопців та чекав на результат. Перед скоєнням злочину, для «підтримки сили духу», він давав їм вживати наркотичні речовини. Далі одурманені молодики поодинці виходили на вказаний «маршрут», де запримітивши жінку із золотим ланцюжком на шиї, підбігали до неї, зривали золоті прикраси та тікали з місця пригоди. Все робилося досить швидко, тож розгублена потерпіла не могла наздогнати чи зупинити зухвальця. Награбовані золоті вироби організатор здавав до ломбардів міста, частину отриманих коштів забирав собі, іншу ділив між хлопцями.

Наразі всіх усіх членів «злочинного квартету» затримано. За фактами грабежів порушено ряд кримінальних справ за ст. 186 КК України «Грабіж», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Окрім цього вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 304 КК України «Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність» відносно 25-річного організатора злочинної групи.Нині триває перевірка щодо причетності вказаних осіб до вчинення інших грабежів на території міста Черкаси та області. Проводиться слідство та з'ясування всіх обставин справи, повідомляють в управлінні МВС України в Черкаській області.
16.08.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter