Засуджено Черкаську злочинну групу кредитної спілки «Капітал»

Засуджено Черкаську злочинну групу кредитної спілки «Капітал»Прокуратурою Черкаської області підтримано державне обвинувачення по кримінальній справі, порушеній стосовно злочинної групи в складі Бондаренка А.Ф., Жудіка П.О., Яковлєва В.М., за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення, розтрата, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення).

Встановлено, що вказані особи протягом 2006-2007 років, шляхом складання фіктивних договорів про надання потерпілим кредитів та про виконання замовлених робіт підприємством, вчинили розкрадання коштів кредитної спілки «Капітал» на загальну суму близько 8 млн. грн., інформує прес-служба прокуратури області.

Апеляційним судом Черкаської області вирок Придніпровського районного суду залишено без змін: підсудним Яковлєву В.М. призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, Жудіку П.О. - 11 років, а Бондаренку А.Ф. - 5 років.

На підставі ст. 75 КК України, з урахуванням інвалідності 1 групи, Бондаренка А.Ф. звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 3 роки.
14.08.2012 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:40 14.08.2012 miranda:
Питання: чи будуть повернуті кошти потерпілим? Я особисто писала заяву Придніпровському райвідділу про шахрайські дії цієї банди, але до суду, як потерпілу, ніхто не викликав. Так і хочеться зробити висновок КРУГОМ ОДНІ БАНДИ.