Хто викрав "Мерседес" у соратника мера Черкас Юрія Тренкіна?

У коментарі видання "Вичерпно" депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін розповів про обставини викрадення у нього автомобіля Mercedes GL 500.
Хто викрав "Мерседес" у соратника мера Черкас Юрія Тренкіна?

Крадіжку автівки депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін помітив не відразу, лише на ранок. Про це він повідомив у коментарі виданню «Вичерпно».

За його словами після робочої наради у міського голови він приїхав додому, приблизно о 18.45 поставив у своєму дворі машину. Двір охороняється, сидить консьєржка, розташовано понад 5 відеокамер. Проте пропажу побачив лише зранку, коли о 8.30 вийшов з дому. Відразу звернувся до правоохоронних органів і до страхової компанії.

Чи це банальна крадіжка, чи якось пов’язано з його політичною діяльністю, депутат не коментує:

«Моя думка може мати виключно суб’єктивний характер. І тому вона має залишитися при мені. А правоохоронні органи мають дати оцінку даному інциденту».
Проте Юрій Васильович сподівається, що правоохоронні органи виконають свою роботу і йому повернуть його машину.

- Як то кажуть, надія помирає останньою. Тому я маю надію, що на останній сесії міськради ми не дарма виділили кошти на поліцію, прокуратуру, на поліпшення їхнього матеріально-технічного стану, і вони знайдуть мою автівку, — відзначив Юрій Тренкін.
До відома, 13-14 жовтня біля будинку по вулиці Героїв Дніпра було викрадено автомобіль Mercedes GL 500 сірого кольору. Як стало відомо згодом, машина належить депутату Черкаської міськради Юрію Тенкіну, хоча і зареєстрована згідно реєстру транспортних засобів МВС на його матір — Тренкіну Людмилу Олександрівну.
17.10.2016 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter