У Черкасах "накрили" конвертаційний центр

У Черкасах "накрили" конвертаційний центр Співробітники головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Черкасах припинили функціонування «конвертаційного» центру.
Як інформують у ДПІ в м. Черкасах, обіг коштів «конвертаційного» центру лише протягом поточного року становив близько 12 млн. грн. Він обслуговував клієнтів – суб’єктів господарювання Черкаської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.
Організатором “конверту” виявився мешканець міста Черкаси, який у своїй протиправній діяльності використовував трьох суб’єктів підприємницької діяльності, які були зареєстровані у місті Черкаси.
За результатами проведення обшуків співробітниками податкової міліції виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, в тому числі з 1-С бухгалтерією, системою «Клієнт-банк», електронні платіжні картки, первинні бухгалтерські документи, печатки та чекові книжки, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку.
Розрахункові рахунки підприємств було заблоковано, на даний час триває розслідування порушеної кримінальної справи, встановлення та відпрацювання підприємств реального сектора економіки, що скористались послугами «конвертаційного центру».
20.07.2012 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter