Черкаські УДСБЕЗівці вилучили 11,5 тон "лівого" спирту

Співробітники УДСБЕЗ УМВС області отримали оперативну інформацію, що на території області діє група осіб, яка здійснює незаконну реалізацію спирту та фальсифікованої алкогольної продукції. Фальсифікат поширювався в особливо великих розмірах, а охочі до наживи підприємці брали його під реалізацію і продавали вже вроздріб у своїх барах та магазинах.
За інформацією СЗГ УМВС області, для документування злочинної діяльності групи було розроблено відповідні схеми та комбінації в межах оперативної справи. Зібравши всю необхідну інформацію та доказову базу, правоохоронці розпочали операцію по затриманню зловмисників.Черкаські УДСБЕЗівці вилучили 11,5 тон "лівого" спиртуНепримітна вантажівка з написом на лобовому склі «Пустий» прямувала дорогами Черкащини. Правоохоронці знали, що саме в ній знаходиться велика кількість етилового спирту.
Для працівників міліції було надзвичайно важливим затримати не лише саму вантажівку з кримінальним вантажем, а й керівників злочинної групи. Коли автомобіль прибув на місце призначення, оперативники провели оперативну закупівлю і «підприємці» вже в думках святкували вдалу оборудку. Та солодкі мрії про незаконно зароблені гроші так і не збулися - правоохоронці затримали всіх учасників групи разом з грошима та фальсифікатом.Черкаські УДСБЕЗівці вилучили 11,5 тон "лівого" спиртуНа місці скоєння злочину співробітники міліції затримали 6 учасників групи, було вилучено грошові кошти від реалізації спирту в сумі 345 тисяч гривень. Коли ж правоохоронці зазирнули до причепа вантажівки, вони побачили ніби-то пустий контейнер. У цьому причепові, використовуючи принципи обману зору, зловмисники встановили фальшиву перегородку в контейнері, за якою і було розміщено 11,5 тон шкідливого для здоров’я людини спирту.
Учасники групи затримані. Проти них порушено кримінальну справу за ч. 3 ст.204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», що карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.
16.01.2012 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter