Сьогодні в Черкаській області розпочався місячник добровільної здачі зброї

Сьогодні в Черкаській області розпочався місячник добровільної здачі зброї З 1 березня в Черкаській області розпочався місячник добровільної здачі зброї.

Заходи триватимуть з 1 по 31 березня 2016 року. Головною їх метою є припинення неконтрольованого розповсюдження зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також вилучення їх з незаконного обігу.

Згідно з частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.

Якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому він матиме можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. У той же час необхідно врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.
01.03.2016 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter