У Черкасах затримані учасники ОЗУ, які збували героїн

За інформацією СЗГ УМВС області, співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків затримали учасників злочинного угрупування, яке займалось збутом героїну на території міста Черкаси. До складу злочинної групи входило 4 особи, наймолодшому затриманому виповнилося 30 років, найстаршому - 45. Вказана група осіб діяла на території міста з квітня поточного року.

Протягом місяця міліціонери відстежували ланцюг, за яким наркотик потрапляв до області, а потім - до споживачів. Як з’ясувалося, найстарший учасник злочинного групування, який раніше вже мав проблеми з Законом та був судимий за незаконне зберігання наркотичних засобів, особисто займався поставками смертоносного зілля іншим членам групування, які в подальшому займалися його розповсюджуванням. Сам «організатор» теж не гребував роздрібною торгівлею «отрути», приймаючи активну участь в пошуках клієнтів серед наркозалежних осіб. Бізнес ділків процвітав, адже за короткий строк у них було вже певне число постійних клієнтів, які приносили стабільний дохід.
У Черкасах затримані учасники ОЗУ, які збували героїн

Провівши п’ять оперативних закупок, ВБНОНівці розробили спеціальну операцію по затриманню зловмисників і таки спіймали останніх «на гарячому». В ході проведення обшуку за місцем проживання учасників угруповання працівники міліції вилучили близько 25 грам наркотичного засобу «героїн», близько 300 грам наркотичного засобу «марихуана», майже 30 грам наркотичного засобу «смола марихуани», револьвер системи «наган» та 18 патронів до нього, а також кошти в сумі понад 25 000 гривень, які учасники групи одержали від реалізації наркотичних засобів.
У Черкасах затримані учасники ОЗУ, які збували героїн

Майже три місяці цим особам вдавалось займатись розповсюдженням наркотиків, але все ж вони потрапили до рук ВБНОНівців і тепер понесуть покарання за свої дії. Наразі усі учасники злочинного угрупування затримані та знаходяться під вартою. Стосовно затриманих порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.
07.07.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter