Затриманого за хабарництво керівника Черкаської регіональної служби Державного ветеринарно – санітарного контролю Придніпровський суд вдруге відпустив під грошову заставу

Як уже повідомлялось, оперативними працівниками УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області, було затримано керівника Черкаської регіональної служби Державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні, який за попередньою змовою зі своїми підлеглими, вимагав та отримував від підприємців хабарі за сприяння у видачі ветеринарних сертифікатів на сировину тваринного походження та безперешкодний експорт продукції за кордон. Чиновника було затримано «на гарячому» під час отримання хабаря. При проведенні обшуків у службовому кабінеті фігуранта було знайдено та вилучено гроші та документи, які підтверджують злочинну діяльність цієї особи.
Було порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України «Хабарництво». На сьогоднішній день, слідством встановлено ще 5 епізодів злочинної діяльності чиновника, за якими додатково порушені кримінальні справи, ця робота продовжується і надалі. Але, суд не взяв до уваги вагомі докази щодо корупційної діяльності цього чиновника і вирішив, що 200 тисяч гривень, які інкримінуються цій особі в якості отримання хабарів, тотожні 20 тисячам застави, внісши які він отримав свободу. Наразі, після перенесеного стресу під час отримання останнього хабаря, чиновник знаходиться на лікуванні.
Прокуратурою області на рішення районного суду про зміну міри запобіжного заходу щодо затриманого чиновника, на звільнення його з під варти за грошову заставу, направлено апеляцію до апеляційного суду Черкаської області.
СЗГ УМВС області
26.06.2012 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter