У I півріччя 2015 року у Черкасах зріс рівень злочинності, - прокуратура

Рівень злочинності в Черкасах у I півріччі 2015 року збільшився. Такий висновок можна зробити з офіційного повідомлення прокуратури Черкаської області. Щоправда, ніяких цифр у повідомленні не наводиться.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, 31 липня в приміщенні прокуратури міста Черкаси за участі керівників правоохоронних органів та міського голови міста Черкаси проведено координаційну нараду, на якій обговорено стан ефективності протидії правоохоронних органів злочинності в місті та її профілактики, у тому числі виявлення і розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи, власності, пов’язаних з отриманням незаконної винагороди та корупцією, вчинених неповнолітніми за результатами роботи у І півріччі 2015 року.

Зазначено, що правоохоронними органами м. Черкаси здійснено ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на протидію злочинності і корупції, зміцнення законності і правопорядку, протидію тяжким та особливо тяжким злочинам проти життя, здоров’я та власності особи.

Завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам міста вдалось зменшити кількість зареєстрованих злочинів проти власності, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, умисних тяжких тілесних ушкоджень, а також знизити питому вагу злочинів, вчинених неповнолітніми, раніше судимими, групою осіб та у стані алкогольного сп’яніння.

Разом з тим, стримати ріст злочинності в цілому по місту в порівнянні з минулим роком не вдалося, у в зв’язку з чим потребує покращення робота правоохоронних органів щодо профілактики та протидії кримінальним правопорушенням.
01.08.2015 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter