Затримано керівника Черкаської регіональної служби Державного ветеринарно-санітарного контролю

Як повідомляють у СЗГ УМВУС області, до працівників міліції надійшла інформація про те, що керівник Черкаської регіональної служби Державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні за попередньою змовою зі своїми підлеглими вимагає та отримує від підприємців хабарі. За сприяння у видачі ветеринарних сертифікатів на сировину тваринного походження та безперешкодний експорт продукції за кордон чиновники кладуть до своїх кишень чималенькі суми.
Як повідомив начальник УМВС області Валерій Дерновий, виявилось, що спритний службовець цього контролюючого органу виконавчої влади вже тривалий час займається хабарництвом. Він налагодив чітку схему передачі коштів за кожен виданий та підписаний ним документ. Певний час міліціонери спостерігали за зловмисником, документували його протиправну діяльність, збирали докази та свідчення. Зазвичай чиновник полюбляв брати гроші в своєму службовому кабінеті. Було розроблено операцію по затриманню хабарника «на гарячому». Але саме тоді, коли його мали затримувати оперативники, немов щось відчуваючи, останній вирішив перестрахуватися і перший раз призначив зустріч для отримання грошей за межами свого кабінету – в салоні службового автомобіля.
Кілька разів, плутаючи сліди, він змінював напрямок руху автомобіля, нарешті зважився і одержав від підприємця в якості хабара грошові кошти в розмірі 10 тисяч гривень і думав, що справу завершено. Але зупинившись на червоне світло перед пішохідним переходом, хабарник з подивом зрозумів, що таки схибив і даремно півдня кружляв містом – його авто оточили спецназівці. Чиновник затриманий, речові докази – вилучено.
Затримано керівника Черкаської регіональної служби Державного ветеринарно-санітарного контролю

Наразі порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 КК України «Хабарництво». Зловмиснику інкримінується вимагання та одержання хабарів на суму понад 200 тисяч гривень. З’ясовуються всі епізоди кримінальної діяльності затриманого, встановлюються інші посадові особи даної служби, причетні до цих злочинів. При проведенні обшуків у службовому кабінеті фігуранта знайдено та вилучено гроші та документи, які підтверджують злочинну діяльність хабарника. Проводиться слідство. Згідно ст.. 115 КПК України чиновника затримано.
14.06.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter