Справу проти ОЗУ "стариків-розбійників", які дурили Пенсійний фонд, передано в суд

Слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області направлено до суду кримінальну справу, порушену проти учасників організованої групи з міжнародними та міжрегіональними зв’язками.
До складу ОЗУ входило троє осіб, які підробивши документи, отримували пенсію по декільком пенсійним посвідченням в різних регіонах країни. Усі документи були оформленні на одну особу, але в них значилися різні прізвища та різні місця проживання. Чітко злагоджена злочинна група діяла на території України вже не один рік.
Справу проти ОЗУ "стариків-розбійників", які дурили Пенсійний фонд, передано в суд

Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар, оперативники УБОЗу з’ясували, що організатором злочинної групи був раніше судимий 60-річний житель Чернiгiвської областi, який сам призначав собі і своїм помічникам – «пенсіонерам» пенсію. Псевдопенсіонер розробив злочину схему по отриманню шахрайським шляхом державних коштів з пенсійного фонду України та залучив до своєї незаконної діяльності ще двох осіб – людей пенсійного віку. За допомогою підроблених печаток, штампів та бланків, було виготовлено велику кількість фальшивих документів за якими в подальшому зловмисники оформляли пластикові картки, і через карткові рахунки отримували пенсії. За два роки учасники організованої групи, шахрайським шляхом, заволоділи коштами пенсійного фонду України на загальну суму близько 470 тис.грн.
Справу проти ОЗУ "стариків-розбійників", які дурили Пенсійний фонд, передано в суд

За місцем проживання зловмисників, оперативники виявили та вилучили: підроблені штампи та печатки, 2 підроблені паспорти громадян України, 15 підроблених тимчасових довідок на постійне місце проживання, 25 трудових книжок та інші речові докази.
Всі члени злочинної групи затримані працівниками УБОЗу у листопаді 2011 року і наразі утримуються під вартою.
СЗГ УМВС області
30.05.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter