У розважальному клубі Черкас вилучено 226 ігрових автоматів (відео)

Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, понад 200 ігрових автоматів зловмисники намагалися сховати в одному з розважальних закладів Черкас. Правоохоронці завадили їх планам. Наразі гральна техніка вилучена, проводиться розслідування.
У розважальному клубі Черкас вилучено 226 ігрових автоматів (відео)

раніше повідомлялося, що оперативники викрили діяльність злочинного угрупування, яке організувало роботу мережі гральних закладів на території області. Надійшла інформація, що зловмисники намагаються сховати обладнання в приміщенні одного з розважальних закладів міста, який раптово припинив свою діяльність. Встановивши його місце розташування, правоохоронці завітали за вказаною адресою з постановою на обшук.

226 ігрових автоматів стояли рядами в кімнатах приміщення, розкидана документація, комп’ютерна техніка та меблі. Як з’ясували правоохоронці, в приміщенні, яке діяло під виглядом більярдного клубу, була оборудувала кімната з ігровими автоматами. Зловмисник, зрозумівши, що правоохоронці вийшли на його слід, закрив розважальний заклад та звіз на його територію обладнання з інших своїх гральних закладів.

По даному кримінальному провадженню працівники міліції вже припинили діяльність 11-ти ігрових закладів та вилучили понад 300 одиниць гральної техніки, з яких 294 – ігрові автомати.
15.12.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter