Прокуратура вимагає з трьох засуджених за катування міліціонерів відшкодувати потерпілій 220 тис. грн.

Прокуратура вимагає з трьох засуджених за катування міліціонерів відшкодувати потерпілій 220 тис. грн. Як інформують у прокуратурі Черкаської області, рішенням суду задоволено позов прокурора міста Черкаси про стягнення з колишніх працівників міліції на користь держави 220 тис грн.

Так, в результаті прокурорської перевірки щодо додержання законодавства в частині відшкодування завданих збитків державі встановлено наступне.
У квітні 2011 року вироком суду трьох колишніх посадовців визнано винними у жорстокому катуванні потерпілої та засуджено за ч. 2 ст. 365 КК України до чотирьох, п’яти та семи років позбавлення волі.

Також у зв’язку із злочинними діями вказаних осіб рішенням суду з державного бюджету на користь потерпілої стягнуто моральну шкоду у розмірі 220 тис грн.
Оскільки збитки, завдані злочином, не були відшкодовані винними особами, прокуратура міста Черкаси з метою захисту інтересів держави звернулась із позовом до суду з вимогою стягнути з колишніх працівників міліції відшкодовані державою вказані кошти.
12.12.2014 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter