У Черкасах за хабар затримано двох міліцейських слідчих

У Черкасах за хабар затримано двох міліцейських слідчих24 січня слідчий прокуратури Черкаської області порушив кримінальну справу стосовно начальника та старшого слідчого слідчого відділу одного з райвідділів УМВС України в Черкаській області за фактом вимагання та одержання хабара.
Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, слідством встановлено, що вказані особи за попередньою змовою між собою з початку січня 2012 року вимагали від громадянки К. 8 тисяч гривень за вирішення питання про непритягнення до кримінальної відповідальності її сина за вчинений ним злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), яка перебувала у провадженні старшого слідчого СВ РВ УМВС України в області.
24 січня близько 13 години начальник СВ РВ УМВС України в Черкаській області, перебуваючи поблизу станції технічного обслуговування автомобілів, одержав від третьої особи в якості хабара грошові кошти в сумі 8 тисяч гривень за вирішення вищевказаного питання.
Того ж дня хабарників було затримано.
26.01.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter