На Черкащині затримано машину з 22,5 тис. літрів фальсифікованого спирту

Працівники черкаської міліції отримали оперативну інформацію про те, що злочинна група у складі трьох чоловік здійснює постачання фальсифікованої алкогольної продукції та спирту на ринок Черкащини. Для документування злочинної діяльності групи було розроблено відповідні схеми та комбінації, а законспірованим оперативним працівником УДСБЕЗ організовано замовлення 40 тисяч літрів спирту.
Непримітна вантажівка везла дорогоцінний товар, але була затримана працівниками міліції. Під час перевірки документації на вантаж,було виявлено супровідний документ, в якому зазначалося, що в причепі знаходиться звичайна цибуля.
На Черкащині затримано машину з 22,5 тис. літрів фальсифікованого спирту

Відкривши двері причепа, співробітники міліції і справді побачили мішки з цибулею, але за нею були дбайливо замасковані коробки. Причіп також був обладнаний таємним відсіком, де за перегородкою розміщувалась решта спирту, кількість якого сягала 22,5 тисяч літрів
На Черкащині затримано машину з 22,5 тис. літрів фальсифікованого спирту

Зразки вилученого спирту були направлені на дослідження до НДЕКЦ УМВС України в Черкаській області. Після проведення ретельних досліджень експерт констатував, що вилучений спирт не відповідає вимогам державних стандартів та може становити загрозу для життя та здоров’я людини.
Разом з вантажівкою також було затримано і самих організаторів незаконної оборудки, які і здійснили реалізацію спирту на 562 тисячі гривень. Наразі відносно затриманих порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення. Триває слідство.
СЗГ УМВС області
15.05.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter