Прокуратура: 2007 року КП "Аеропорт Черкаси" відібрало у власника 8 літаків, частину - продали

Прокуратура: 2007 року КП "Аеропорт Черкаси" відібрало у власника 8 літаків, частину - продали Прокуратурою міста Черкаси розглянуто подання Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини з приводу вжиття законних заходів для виконання рішення Європейського суду з прав людини щодо порушення права власності іноземного підприємства на 8 літаків Л-410.

Установлено, що вказані літаки перебували в аеропорту м. Черкаси та відповідно до рішення суду підлягали поверненню іноземному підприємству.
Однак, службові особи КП «Аеропорт Черкаси» в листопаді 2007 року без наявних на те підстав оприбуткували на баланс підприємства 8 літаків та в подальшому, за згодою Черкаської міської ради, частину з них реалізували, чим спричинили значну матеріальну шкоду власнику.

За результатами перевірки прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах).
Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області.

Наразі досудове розслідування триває.
17.09.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter