У Черкаській області співробітники СБУ викрили розтрату коштів комунальних підприємств у сумі 1,4 млн. гривень

У Черкаській області співробітники СБУ викрили розтрату коштів комунальних підприємств у сумі 1,4 млн. гривень Співробітники СБУ виявили факт розтрати комерційною структурою м. Сміла коштів, які належать комунальним підприємствам.
Встановлено, що у 2010 році два смілянські комунальні підприємства та приватне підприємство уклали угоду щодо спільної діяльності з надання якісних житлово-комунальних послуг мешканцям міста.
У лютому 2011 року керівники приватного підприємства, не виконавши умов договору, уклали угоду з комерційною структурою м. Запоріжжя щодо проведення робіт із хімічного промивання опалювальних котлів і систем опалення котелень м. Сміла. На підставі актів виконаних робіт на розрахунковий рахунок запорізької фірми були перераховані 1 млн. 400 тис. гривень. Однак роботи, зазначені в угоді, підрядник не виконував.
19 квітня 2012 року слідчим відділом Управління СБУ в Черкаській області порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

прес-центр СБУ
03.05.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter