Соснівський райсуд засудив керівників фермерського господарства, які привласнили 1,5 млн. грн.

Соснівський райсуд засудив керівників фермерського господарства, які привласнили 1,5 млн. грн.Набув чинності вирок Соснівського районного суду м.Черкаси за кримінальною справою, порушеною СБУ стосовно трьох службових осіб, які привласнили кошти державного бюджету, виділені як авансовий платіж за постачання зерна до Аграрного фонду України.
Співробітники СБУ встановили, що керівник одного з сільськогосподарського фермерського господарства в Черкаській області, зловживаючи службовим становищем, реалізував злочинну схему заволодіння бюджетними коштами через посередницьку комерційну структуру. У травні 2011 року вступивши у злочинну змову з приватним підприємцем, на підставі фіктивних документів про наявність у сільськогосподарської структури посівних площ, він уклав контракт з одним із київських ТОВ про поставку 1920 тонн зерна майбутнього врожаю пшениці до Аграрного фонду України на суму понад 3,2 млн. гривень. У ході перевірки, ініційованою СБУ, встановлено, що зерно до Аграрного фонду не надійшло, хоча за умовами контракту на поточний рахунок сільськогосподарського фермерського господарства було перераховано бюджетні кошти в сумі понад 1,5 млн. гривень, які були привласнені
Вироком суду зловмисників визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.3,4 ст.358 (підроблення документів) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Одного із правопорушників засуджено до 5 років позбавлення волі, з конфіскацією всього майна, що є її особистою власністю, іншим двом призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком в 3 роки, а також позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих і адміністративно – господарських функцій строком на 3 роки.
прес-служба СБУ
28.04.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter