З початку року внутрішня безпека черкаської міліції встановила одного слідчого, який заплямував "честь мундіру"

З початку року внутрішня безпека черкаської міліції встановила одного слідчого, який заплямував "честь мундіру" Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки в Черкаській області Андрій Власов, упродовж першого кварталу 2012 року ВВБ виявлено ряд фактів протиправної діяльності з боку працівників міліції.
31.01.2012 прокуратурою Черкаської області за матеріалами ВВБ в Черкаській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України відносно одного з працівників відділу слідчого управління УМВС України в Черкаській області. Останній вніс завідомо неправдиві відомості в офіційні документи, в результаті чого заволодів грошовими коштами в сумі 200 євро та 5050 гривень, які було вилучено під час проведення обшуку в домоволодінні громадянина. Вказана кримінальна справа направлена на розгляд суду.
У лютому поточного року слідчим відділенням Уманського міськвідділу УМВС України в Черкаській області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки в Черкаській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 353 Кримінального кодексу України відносного жителя міста Умань, який, представившись працівником міліції, використав підробне службове посвідчення та тим самим присвоїв владні повноваження працівника міліції, після чого відкрито заволодів 1 220 гривень, що належали громадянину Ш. жителю Умані. Вказана кримінальна справа направлена на розгляд суду.
СЗГ УМВС в Черкаській області
25.04.2012 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter