Направлено до суду справу черкаського ОЗУ, яке займалося викраденням автомобілів

Направлено до суду справу черкаського ОЗУ, яке займалося викраденням автомобілівСлідчим Управлінням УМВС України в Черкаській області закінчено розслідування та направлено до суду кримінальну справу за ст. 289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом), порушену за матеріалами Управління карного розшуку УМВС в Черкаській області стосовно організованої злочинної групи, до складу якої входило 5 осіб. Зловмисники займалися незаконними заволодіннями автотранспорту та крадіжками майна громадян на території міста Черкаси і Черкаської області.

Злодії викрадали автомобілі вночі, обирали автівку, не зважаючи на її ціну та виробництво, за допомогою нехитрих приладів відчиняли її та викрадали. Крадіжки відбувалися в різних районах міста. За характером та почерком скоєння злочину правоохоронці зрозуміли, що до викрадень причетні одні й ті самі особи. У поле зору оперативників потрапив 22-річний житель одного із сіл Черкаського району, який вже не один рік займався ремонтом автомобілів і з легкістю може відчинити будь-який замок у будь-якій автівці.

Під час спостереження було встановлено спільників чоловіка. Ними виявилися двоє 21-річних хлопців, яких пов’язувала між собою тісна дружба ще з шкільних років. Чоловіки проживали в благополучних сім’ях та ніколи не мали ніяких проблем із Законом.

Провівши спец операцію, працівники карного розшуку при спробі злочинців незаконно заволодіти автомобілем ВАЗ на одній із вулиць міста затримали їх.

Як з'ясувало слідство, непрацюючі молоді хлопці вирішили «заробляти» на життя викраденням автомобілів, переоформляючи їх на інші документи та продаючи іншим людям. Організатором злочинної групи був старший 22-річний хлопець, двох шкільних товаришів він взяв собі на допомогу. Зловмисники викрадали автомобілі в нічний час на вулицях Черкас, вимикали звукову сигналізацію, відчиняли їх за допомогою викрутки та переганяли їх до гаража, який належить одному із учасників і знаходиться в селі за містом, де в подальшому переобладнували. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання одного із злочинців було вилучено три автомобіля та деталі до них. Як з’ясувало слідство, молоді злочинці вчинили ще серію крадіжок коліс та акумуляторних батарей до автомобілів на вулицях міста Черкас. По розслідуваних кримінальних справах слідством встановлено, що сума завданих збитків становить близько 125 тисяч гривень.

СЗГ УМВС області
11.04.2012 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter