Черкаська міліція повідомила подробиці вилучення арсенала зброї у розпорядника одного з районних судів області

Черкаська міліція повідомила подробиці вилучення арсенала зброї у розпорядника одного з районних судів області.
До оперативників УБОЗ УМВС України в Черкаській області надійшла оперативна інформація про те, що в одному з районів області в домоволодінні зберігається цілий арсенал зброї. З метою перевірки даного повідомлення за вказаною адресою були направлені найдосвідченіші співробітники УБОЗу.

Оглянувши будинок підозрюваного, оперативники нічого не виявили, але у господарській будівлі міліціонери знайшли чималу «колекцію зброї».
У присутності свідків з підсобного приміщення почали виносити та складати для документування зброю. Масштаби побаченого арсеналу вразили навіть найдосвідченіших оперативників, а процедура опису вилученої зброї зайняла декілька годин. Як виявилось, господар збирав та дбайливо зберігав гвинтівки, обрізи, декілька штик-ножів, також були і гранати, мінометна міна та 354 патрони до різної зброї. Крім того, було виявлено та вилучено пристрої для виготовлення та переробки вогнепальної зброї та засоби для видалення вибухової речовини з боєприпасів. Було вилучено гвинтівку системи «Мосіна» з вже приробленим до неї «свіженьким» глушником та виготовлений в «домашніх» умовах тротил.
Наразі по даному факту порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. А мірою запобіжного заходу для «володаря арсеналу» обрано підписку про невиїзд.

Також на даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів по встановленню причетності затриманого до вчинення злочинів із застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки, а також канали збуту зброї та боєприпасів.
Черкаська міліція повідомила подробиці вилучення арсенала зброї у розпорядника одного з районних судів області

Триває слідство, яке і з’ясує з якою метою 40-річний розпорядник одного з районних судів, перетворив свій дім на зброярню та чим він керувався, тримаючи вдома «відлуння» Великої Вітчизняної Війни.

СЗГ УМВС в Черкаській області
06.04.2012 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter