Черкащани винні водоканалу майже 9 млн. грн.

Черкащани винні водоканалу майже 9 млн. грн.За інформацією прес-служби КП «Черкасиводоканал», загальний рівень проплати населення за послуги КП “Черкасиводоканал” за останні три роки становить 100 %, але підприємство має ще дуже багато клопоту з боржниками. Про це повідомив начальник абонентного відділу КП “Черкасиводоканал” Валерій Власюк.
- Нині населення винне нашому підприємству майже 9 млн. грн. Ми надаємо послуги із водопостачання та водовідведення для майже трьохсот тисяч жителів міста Черкаси, а нашими абонентами сьогодні є 117 тисяч осіб. Більшість черкащан свідомо ставляться до свого обов’язку та вчасно сплачують за водопостачання та водовідведення. Сумлінними є близько 90 % абонентів. Інші сплачують нерегулярно або продовжують нарощувати борги, - говорить Валерій Володимирович.
З людьми, які отримали послуги, але ігнорують оплату, доводиться зустрічатись в суді. Сотні позовів доводиться складати на злісних боржників юристам КП “Черкасиводоканал”.
- Лише з початку року подано 129 матеріалів до суду про стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення на загальну суму більше 225 тисяч гривень, - говорить провідний юрисконсульт КП “Черкасиводоканал” Ігор Грищенко.
28.03.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter