Хто винний? Держказначейство! У мерії зрозуміли, хто зірвав план соціально-економічного розвитку Черкас

Хто винний? Держказначейство! У мерії зрозуміли, хто зірвав план соціально-економічного розвитку Черкас Директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін визначив причину, через яку план соціально-економічного розвитку Черкас на 2013 рік зірвано. Це – зволікання Держказначейства.
Як повідомляють у Черкаському прес-клубі, через кризу неплатежів терміни виконання ПСЕР (програми соціально-економічного розвитку) Черкас затримуються у часі
- Криза неплатежів по єдиному казначейському рахунку на сьогодні є однією із най глобальніших проблем управління будівництва, - констатує директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін. – Це стримує будівництво об’єктів, передбачених планом соціально-економічного розвитку - ремонт тротуарів, ремонт покрівлі ЦНАП, ремонт танцювальної зали та роздягалень будинку культури імені Кулика, тощо – загалом, таких об’єктів біля 80. Проектно-кошторисна документація по них уже готова, але роботи виконавці розпочати не можуть, оскільки кошти, які неможливо перерахувати у зв’язку з затримкою платежів через управління Держказначейства, необхідні передовсім для закупівлі будматеріалів. Важко сьогодні проходять також платежі за проектні роботи та експертизу об’єктів. А це також важливо, бо саме сьогодні якраз проводиться підготовка проектної документації для реконструкції доріг, запланованих на наступний рік – аби розпочати їх реконструкцію відразу із початком літа. Відтак - через кризу неплатежів терміни виконання ПСЕР (програми соціально-економічного розвитку) Черкас сьогодні затримуються. Залишається сподіватися, що недавнє звернення, спрямоване депутатським корпусом міської ради до Держказначейства, вплине також і на ситуацію у сфері будівництва.
01.10.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter