Тулуб переконує, що добробут черкащан продовжує "покращуватися"

Тулуб переконує, що добробут черкащан продовжує "покращуватися"Сергій Тулуб вважає, що добробут черкащан продовжує покращуватися. Про це він заячвив на прес-конференції в Черкаській ОДА, інформує прес-служба облдержадміністрації.
- Взяти хоча б такий важливий показник, як реальна заробітна плата, - зазначив очільник Черкащини. - За 8 місяців поточного року вона зросла на 9%. Відтак, відбулося збільшення особистих накопичень населення, підвищилася купівельна спроможність. Із початку року жителі Черкащини поклали на банківські депозити майже 1 мільярд гривень, тоді як, приміром, за 2009 рік люди навпаки забрали майже 300 мільйонів гривень».
Крім того, за словами Сергія Борисовича, сьогодні в області вдається реалізовувати цілий комплекс антиінфляційних заходів та утримувати стабільність цін на ринку продуктів харчування. Це також дає свої результати: сьогодні індекс споживчих цін в області - 99,9%. Це є свідченням того, що ціни не ростуть, а по деяких продуктах першої необхідності навіть знижуються.
Від Провінції: якщо дехто легковажно вважав, що в серпні ціни завжди знижуються, нехай уяснить, що цього разу ціни знизилися не через сезонне здешевлення овочів та фруктів, а через «цілий комплекс антиінфляційних заходів».
17.09.2013 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter