Вілкул вимагає від Мінрегіону пришвидшити підготовку до опалювального сезону

Вілкул вимагає від Мінрегіону пришвидшити підготовку до опалювального сезонуЗа інформацією регіонів, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади готові до нового навчального року. Стан їх готовності до опалювального сезону вже складає 98%. До 1 вересня має бути 100%.
«Житлово-комунальне господарство – найбільш проблемна галузь. Для її модернізації необхідні інвестиції та час. Ми об’єктивно розуміємо, яка складна ситуація в галузі. Тому зосереджуємося на найбільш проблемних питаннях. Уряд жорстко контролює виконання регіонами завдань із своєчасної підготовки до нового опалювального сезону», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на виїзному засіданні колегії Мінрегіону в Одесі.
Наразі стан підготовки об’єктів ЖКГ до зими становить 87%. Зокрема, на 88% завершена підготовка котелень (21,6 тис. з 24,5 тис.). На 86% завершений комплекс ремонтних робіт на об’єктах водопостачання та водовідведення.
На сьогодні за інформацією місцевих органів влади вже готові до опалювального сезону 84% житлових будинків (171,5 тис. з 205 тис. будинків). Проте наразі отримали «паспорти готовності» лише 73% будинків (150 тисяч).
Віце-прем’єр-міністр зазначив, що тільки за наявності підписаних відповідними інспекціями «паспортів готовності» будинок вважається готовим до зими. «До 1 жовтня всі житлові будинки в Україні мають отримати паспорти готовності», - сказав Олександр Вілкул.
30.08.2013 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter