Свято на вулиці "радуцьких" триває: На засіданні Черкаського виконкому при коригуванні бюджету виганяли дух Одарича

Свято на вулиці "радуцьких" триває: На засіданні Черкаського виконкому при коригуванні бюджету виганяли дух ОдаричаЯк інформують у Черкаському МВК, на останньому засіданні виконкому його члени займалися знешкодженням «духу Одарича». Зокрема, гроші, заплановані на реконструкцію Хрещатику та вигтовлення «накриття автентичних залишків підвального приміщення на розі вулиць Остафія Дашковича та бульвару Шевченка» перекинули на інші цілі. Зокрема, на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції скверу «Юність», яка здійснюватиметься КП 2 «Дирекція парків». Свято на вулиці «радуцьких» триває.
Уточнення міського бюджету здійснили 28 серпня на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради.
За словами директора департаменту фінансової політики Наталі Джуган, однією з головних змін було освоєння субвенції у розмірі одного мільйона гривень, які направлять у тролейбусний парк як компенсацію за пільгові перевезення громадян електротранспортом.
У зв’язку із реформуванням галузі охорони здоров’я, відтепер місто не фінансуватиме швидку медичну допомогу, адже вона перейшла під опіку області. Натомість, на 130 тисяч гривень більше виділили на ремонт ліфтів у лікарнях та поліклініках Черкас. Ця дія відбулась за рахунок зменшення залучених коштів загального фонду до бюджету розвитку.
Завдяки субвенції були виділені 850 тисяч гривень на виплату допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу.
Ще одним вагомим уточненням стали видатки на оплату праці працівників дошкільних навчальних закладів у розмірі 793 тисячі гривень. Бюджетні установи медичної та освітньої галузі міста також отримали 300 тисяч гривень на оплату праці.
Комунальному підприємству «Дирекція парків» на зарплату працівникам та виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції скверу «Юність» виділили 150 тисяч гривень.
Були зняті 200 тисяч гривень із закупівлі елементів благоустрою на вулиці Хрещатик. Також не використовуватимуть 100 тисяч гривень із виготовлення накриття автентичних залишків підвального приміщення на розі вулиць Остафія Дашковича та бульвару Шевченка.
За пропозицією заступника міського голови Павла Карася, відбулось поповнення статутного фонду КП «Черкаситеплокомуненерго» на 432 тисячі гривень для встановлення бойлерів у житлових некомерційних приміщеннях.
Насамкінець частково скоротили видатки бюджету розвитку у розмірі трьох мільйонів гривень.
29.08.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter