"Богдан" завершив сертіфіцікацію китайських JAC і оголосив ціни на них

"Богдан" завершив сертіфіцікацію китайських JAC і оголосив ціни на нихОдин з найбільших автовиробників України - корпорація "Богдан" завершив сертифікацію в Україні і оголосив попередні ціни на весь модельний ряд китайських легкових автомобілів JAC, продажі яких почнуться у вересні в торговій мережі корпорації. Про це повідомив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.

"Ми повністю завершили сертифікацію всього модельного ряду з 5 моделей автомобілів, який буде представлений в Україні. Вже ввезена перша партія з 19 автомобілів, днями чекаємо другу і наступні партії автомобілів", - сказав Красуля.

За його словами, модельний ряд у України буде представлений компактним хетчбеком J2 з об'ємом двигуна 999 куб. см (Євро-4), седаном J5 з бензиновим двигуном об'ємом 1,5 л (Євро-4), універсалом J6, кросовером S5 з двигуном 2л і седаном J3.

Ціни на автомобілі будуть варіюватися від 69,9 тис. грн до 154 тис. грн.

Один з провідних автовиробників України - корпорація "Богдан" планує в листопаді 2013 року розпочати повномасштабне виробництво двох моделей легкових автомобілів JAC в рамках співпраці з китайською компанією China Anhui Jianghuai Automobile Co. Ltd .

УНІАН
23.08.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter