Стогривенна «фірма-прокладка» зариє 17 мільйонів у музей Шевченка і парк його пана

Стогривенна «фірма-прокладка» зариє 17 мільйонів у музей Шевченка і парк його панаЯк повідомляє сайт Наші Гроші , Головне Управління капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації 12 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ПП «Сфера-Пласт» на роботи в парку та музеї с. Будище Звенигородського району на 17,12 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця року в селі повинні реконструювати парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва ХІХ ст., прилеглу територію до маєтку П.В. Енгельгардта, а також оновити експозицію музею Т.Г. Шевченка.

Згідно з техзавданням на вказаній території мають висадити 103 нових дерева, 3 733 кущі, розбити квітники на 365 м2 й газони на 2 671 м2, територію вимостити гранітною плиткою і гранітною бруківкою, клінкерною цеглою та асфальтобетоном, облаштувати сходи, огорожі, освітлення, поставити вхідні ворота. У музеї Шевченка мають зробити реконструкцію садиби.

Фірму «Сфера-Пласт» заснував у 2007 р. зі статутним фондом в 100 грн. Юрій Ситнік. За даними «ВДЗ», компанія почала вигравати тендери наприкінці 2011 р., за цей час вона отримала замовлень на 66,83 млн грн. – усі від Черкаського ГУКБ.

Єдиним конкурентом фірми на цьому тендері було ТОВ «ПМ-Арсенал», засноване у січні цього року. Директором фірми є Владислав Мамчур. Поки що жодного тендеру компанія не вигравала.
20.08.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter