КМУ може скасувати обов'язкове нотаріальне засвідчення копій

КМУ може скасувати обов'язкове нотаріальне засвідчення копійКабінет міністрів України пропонує скасувати процедуру нотаріального завірення вірності копій. Про це йдеться в законопроекті № 3077 від 14 серпня 2013.

Зокрема, у документі зазначено, що свідчення копій зможуть здійснювати посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
Як йдеться у пояснювальній записці, прийняття проекту дозволить не засвідчувати нотаріально копії близько 50 документів, які використовуються в цивільних та господарських відносинах.
Зокрема, копії ліцензій, свідоцтва про смерть, копії передавального акта або розподільчого балансу, установчих та інших документів.

У свою чергу, законопроект спрямований на зменшення витрат споживачів нотаріальних послуг, що дозволить зробити їх доступними для всіх верств населення.
Як повідомляло агентство, у липні Кабмін схвалив законопроект "Про внесення змін до Закону України" Про нотаріат ", який повинен визначити чіткий перелік і розміри плати за нотаріальні послуги правового і технічного характеру.
За матеріалами УНН
19.08.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter