Кабмін хоче ліцензувати ріелторські послуги

Кабмін хоче ліцензувати ріелторські послугиМіністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект закону України "Про особливості здійснення ріелторської діяльності", в якому визначається правова основа для здійснення ріелторської діяльності в Україні, основні норми державного регулювання цього виду діяльності. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Як зазначив директор департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономрозвитку Ігор Шевердін, досвід європейських держав свідчить, що посередницька діяльність в операціях з нерухомістю суворо регламентована. Ріелторські послуги підлягають ліцензуванню, споживач цих послуг на законодавчому рівні захищений від отримання неякісних послуг, оплата послуг ріелтора законодавчо фіксованої, а її отримання контролюється державними органами.

"Для України дуже актуально прийняття профільного закону про ріелторську діяльність. Розроблений документ визначатиме правові, економічні та організаційні засади у цій сфері, підготовленого з урахуванням прогресивної міжнародної практики. Прийняття закону дозволить визначати приналежність рівня професійної діяльності учасників ринку ріелторських послуг надійніше захищати права і законні інтереси споживачів ріелторських послуг ", - сказав Шевердін.
Finance.ua
12.08.2013 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter