«Богдан» готовий інвестувати 1 млн дол. в центр з утилізації автомобілів

«Богдан» готовий інвестувати 1 млн дол. в центр з утилізації автомобілівОдин з найбільших автовиробників України, корпорація «Богдан» готова інвестувати близько 1 млн дол. у створення нових виробництв з розбирання та утилізації автомобілів. Про це УНІАН повідомив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.
"На сьогоднішній день корпорація «Богдан» повністю готова виконувати норми закону про утилізацію. Завдяки утилізаційному закону є можливість зберегти діючі ціни на готові автомобілі, уникнувши підвищення цін для автолюбителів", - сказав він. Разом з тим, зазначив Красуля, ці захисні кроки дадуть шанс підприємствам зберегти внутрішнє виробництво, завантажити потужності, поставивши на виробництво нові моделі, що, у свою чергу, призведе до збільшення відрахувань до бюджетів різних рівнів та створенню нових робочих місць.
"Маючи розгалужену мережу в Україні, будучи представленими в усіх регіонах, ми повністю відповідаємо нормам закону. Корпорація «Богдан» веде переговори з компаніями, що займаються переробкою металобрухту і вторсировини", - зазначив Красуля.
Як повідомляє УНІАН, корпорація «Богдан» розпочала роботу з формування бізнес-плану будівництва утилізаційного центру в рамках виконання умов прийнятого Верховною Радою України закону про утилізаційний збір.
За оцінкою аналітиків корпорації, поточні потреби України в потужностях з утилізації складають два підприємства з демонтажу автомобілів і 39 центрів з переробки / подрібненню кузовних та інших частин. При цьому, на думку експертів, обсяги щорічної утилізації становитимуть 210 тис. автомобілів.

В даний час корпорація «Богдан» має два сучасних заводи: з виробництва легкових автомобілів в Черкасах потужністю 120-150 тис. автомобілів (випускає автомобілі Lada і Hyundai, а також автомобілі під власним брендом), а також автобусів і тролейбусів у Луцьку потужністю 6 тис. штук.
12.08.2013 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter