Ізраіль прагне вкладати гроші у виробництво кошерного м`яса на Черкащині

Ізраіль прагне вкладати гроші у виробництво кошерного м`яса на ЧеркащиніЗа повідомленням Черкаської ОДА, 5 серпня Сергій Тулуб зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Елем.
У ході зустрічі розглянуто низку питань, що стосуються співробітництва двох держав. Зокрема, обговорено умови прийому та перебування паломників-хасидів в Черкаській області, будівництва єврейської синагоги та створення культурно-релігійного центру в м. Умань, де розташована могила цадика Нахмана.
Як повідомили представники делегації посольства, ізраїльська сторона на партнерських засадах готова інвестувати кошти в економіку області та працювати задля розвитку спільних бізнес-проектів. Це стосується, насамперед, створення нових виробництв, зокрема, виробництва м`яса на території Черкащини.
Не менш важливим стало обговорення питання розвитку галузі релігійного туризму. Сьогодні в області існує багато історичних місць та об’єктів, до яких щороку приїжджає велика кількість євреїв. Відтак, сторонами обох держав прийнято рішення детально розглянути можливість розробки туристичних маршрутів по таких місцях.
06.08.2013 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter