Томенко: На кожній тонні зібраного зерна МінАПК дурить українських аграріїв на 300 гривень

Томенко: На кожній тонні зібраного зерна МінАПК дурить українських аграріїв на 300 гривеньНародний депутат України з Черкащини Микола Томенко повідомив, що влада збирається надурити аграріїв. Про це повідомляє Про Головне.
«Я отримую звернення від господарників, що займаються збором урожаю, і роблю висновок, що уряд і Міністерство АПК займаються рейдерством відносно до виробників сільськолгосподарської продукції.
Як мене поінформували керівники сільськогосподарських підприємств, раніше Міністерство агропромислової політики та продовольства України уклало угоду з аграріями, за якою було заплановано купувати зерно за ціною 1800 грн. за тонну до аграрного фонду України і зробили передоплату напередодні. А зараз з невідомих причин пропонують переукласти угоди, і запропонована ціна — вже 1500 гривень. Фактично на кожній тонні зерна українських аграгіїв дурять на 300 гривень! Фактично — це уведення нового податку.
Я буду реагувати на ситуацію, адже мало того, що дотаційна допомога селу катастрофічно зменшується, господарів ще й обманюють на тому, що вони власноруч виростили», — пояснив Микола Володимирович.
06.08.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter