4-й рік Великого Покращення: 2013 року на Черкащині темпи розвитку уповільнилися, але динаміка залишається позитивною

4-й рік Великого Покращення: 2013 року на Черкащині темпи розвитку уповільнилися, але динаміка залишається позитивною Триває 4-й рік відтоді, як Черкаська область знаходиться в режимі покращення. Про це йшлося на останній колегії Черкаської ОДА.
Темпи соціально-економічного розвитку області за 1 півріччя 2013 року дещо уповільнилися, але майже у всіх напрямках динаміка зростання залишається позитивною, інформує прес-служба ОДА. На цьому Сергій Тулуб наголосив під час засідання колегії облдержадміністрації.
Зокрема, очільник області зазначив, що Черкащина лідирує в державі у галузі сільського господарства. Сьогодні область має 1,3 млн тонн зернових, при цьому якість зерна є набагато кращою, ніж торік.
Протягом січня-червня 2013 року підприємствами області виконано будівельних робіт на 263,7 млн грн., що на 0,4% більше проти січня-червня 2012 року. За звітний період освоєно майже 1,2 млрд грн. капітальних інвестицій, що на 16% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.
До кінця 2013 року очікується освоєння майже 3,6 млрд грн. капітальних інвестицій.
За підсумком І півріччя в області досягнуто приросту промислового виробництва. Завдяки підтримці Урядом пропозицій обласної влади щодо підтримки місцевого виробника вдалося зберегти автомобільний завод «Богдан», а це 1300 робочих місць. За січень-квітень поточного року на підприємстві було вироблено близько 1 тис. автомобілів, а за червень - у 1, 6 разів більше.
Активна робота продовжується у напрямку створення нових робочих місць. Так, протягом І півріччя їх створено 15 тис., що на 2,2 тис. більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Ще 250 осіб за сприяння центру зайнятості організували власну справу. Водночас, обласна влада працює над полегшенням умов ведення бізнесу, зокрема, у напрямку зменшення кількості перевірок з боку контролюючих органів. Разом із збільшенням чисельності робочих місць, підвищився рівень середньомісячної заробітної плати. Так, за січень-червень вона склала 2606 гривень, що на 7,9% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
«Кожен район має по максимуму використовувати свої можливості для залучення інвестицій, за рахунок яких збільшуватимуться надходження до місцевих бюджетів. Особливо актуальним це питання є саме сьогодні, напередодні підготовки до інвестиційного форуму «Черкащина інвестиційна», який має відбутись вже у вересні цього року», - звернувся до очільників районів голова облдержадмінстрації.
02.08.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:46 07.08.2013 Mike:
С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).
Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10
Подписка доступна во всех регионах Украины!!!
Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты!!!