Черкаський виконком не підтримав підвищення проїзду в тролейбусах на 25 копійок

Черкаський виконком не підтримав підвищення проїзду в тролейбусах на 25 копійокНа наступному засіданні сесії міської ради планується розгляд змін до міського бюджету. Як інформують у Черкаському МВК, в.о. міського голови, секретар міської ради Віктор Білоусов під час оперативної наради дав доручення керівникам структурних підрозділів вишукати можливість та запланувати кошти за кількома обов’язковими напрямками.
- Необхідно передбачити у міському бюджеті додаткові кошти на ремонт доріг та на придбання нової снігоприбиральної техніки, аби ми були готові до зими, - зазначив Віктор Білоусов. – Адже ще, можливо, доведеться проводити тендери, а найближча сесія відбудеться за місяць-два.
Також необхідно передбачити компенсацію різниці в тарифах у розмірі 1 мільйон гривень для КП «Черкасиелектротранс».
Нагадаємо, минулого тижня виконавчий комітет за пропозицією в.о. міського голови Віктора Білоусова не підтримав пропозицію адміністрації КП «Черкасиелектротранс» і не підвищив вартість проїзду у міських тролейбусах із 1,25 до 1,5 гривні. Цю різницю і планують закласти у бюджеті.
Також для тролейбусного господарства вишукають необхідні кошти для ремонту аварійних опор, контактної мережі та заміни шин.
17.07.2013 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter