Абсолютно непоказушні вільні демократи вважають показухою формування бюджету міста городянами

Абсолютно непоказушні вільні демократи вважають показухою формування бюджету міста городянами У партії вільних демократів скептично ставляться до ідеї міської влади Черкас залучити до формування бюджету на 2014 рік усіх охочих жителів міста.
Як формувати та наповнювати бюджет, нова влада збирається запитати у черкасців. У такий спосіб владці хочуть показати свою абсолютну прозорість у наповненні міського грошового кошику. За словами директора департаменту бюджетної політики Наталії Джуган, вже з серпня на першому поверсі міськвиконкому планують встановити скриньки «Формуємо бюджет -2014», і кожен охочий зможе висловити своє бачення щодо бюджету міста.
Керівник депутатської групи Вільних демократів Олег Ліходькін зазначає, що нічого нова влада не придумала, за винятком хіба-що скриньок.
- Це показушна дія, бо за часів Сергія Одарича мешканці і так мали інформацію про бюджет через газету «Місто», у звітах міського голови. Крім того, на сайті міськради було запроваджено розділ, де легко можна було знайти всю необхідну інформацію про бюджет та його щоденне виконання, про програму соціально-економічного розвитку. Тому ще раз наголошую, що нинішні нібито «нові» ідеї влади всього лише – показушні дії і ніякої прозорості вони не додадуть, - вважає Олег Ліходькін.
Що ж до самих скриньок, то виникає запитання, у який спосіб потім опрацьовуватимуться поради від городян. Більше того, чому власне черкасці повинні йти до міськвиконкому, а не чиновники мають приходити до черкасців, щоб поцікавитися їхньою думкою.
– Як на мене значно ефективніше, коли думками про бюджет люди діляться з депутатами, а ті вже вносять слушні поради на розгляд. До того ж депутати й так знають проблемні питання свої округів. Тож, дуже сумніваюся, що ідея зі скриньками стане дієвим механізмом, - додає Олег Ліходькін. – Окрім того, про яку прозорість може йти мова, коли влада навіть закриває трансляції засідань виконкому?
17.07.2013 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter