Черкащанам пропонують писати "листи щастя" й вкидати їх у скриньку "Формуємо бюджет 2014"

Черкащанам пропонують писати "листи щастя" й вкидати їх у скриньку "Формуємо бюджет 2014" Як інформує директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, міська влада Черкас проводитиме широку роз’яснювальну роботу з питань формування бюджету міста.
– Громада має розуміти, на що використовуються її кошти та брати активну участь у формуванні бюджету міста. Для цього ми встановлюємо зворотній зв’язок з громадою Черкас для спільної роботи над бюджетом. Саме громада має визначати бюджетні пріоритети. Це може відбуватися через усні та письмові звернення громадян до керівництва міста, депутатів міської ради під час спілкування та особистих прийомів, – зазначила директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган.
На першому поверсі приміщення Черкаської міської ради буде встановлено скриньку «Формуємо бюджет 2014». За інформацією прес-служби Черкаського МВК, кожен бажаючий може висловити своє бачення бюджету міста та сформувати пропозиції стосовно першочергових потреб Черкас, що фінансуються з місцевого бюджету. Також заплановано низку громадських слухань, що стосуються формування бюджету та використання бюджетних коштів.
Наталія Джуган розповіла, що станом на 1 липня 2013 року до загального фонду бюджету м. Черкаси надійшло доходів у сумі 237,1 млн.грн., що становить 101,4 відсотки до запланованого на цей період. Понад план надійшло 3,2 млн. грн.
Розрахункові показники Міністерства фінансів України по доходах, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів на січень-червень 2013 року виконані на 91,4 відсотки. Недоотримано до плану 12,5 млн. грн.
15.07.2013 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter